KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757047
nr 1275 7047
Veikko Aaltona
(1910-1990), Finland
Oljemålning, Signerad, daterad -63. Olja på duk, 67x33 cm
måndag 16 september 2019
kl 19:42:48
Veikko Aaltona
Läs mer om Veikko Aaltona